Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

personalista/recruiter - využívání sociálních sítí, náborový bonus 20 tis. CZK

Hledám zkušeného profesionála na posílení HR týmu výrobní společnosti. Budete se věnovat vyhledávání a oslovování vhodných uchazečů o rozličné pozice dle aktuálního požadavku zaměstnavatele (zejm. operátorské a administrativní pozice), prostřednictvím sociálních sítí - LinkedIn, Facebook aj. Budete organizovat výběrové pohovory a vést schůzky se zájemci o dané pozice, vyyřizovat příslušnou administrativu.

Věnovat se budete podpoře při nástupu nových zaměstnanců do PP, podílet se na návrhu a realizaci náborových kampaní a firemního PR.

 

 

Nabídka je vhodná pro zájemce, který disponuje odbornou praxí z oblasti náboru (ideálně z personální agentury) a jež dokáže pracovat v prostředí sociálních sítí (nutná podmínka).

Zaměstnavatel dále ocení zejm. schopnost uchazeče zaujmout potenciální zaměstnance s rozličnými profily, zájem o další vlastní rozvoj a sledování trendů v oblasti HR.

 

Nástup do PP dohodou nebo ihned.

Mzdová nabídka: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.