Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

Development Engineer- Project Leader senior,50 tis. CZK náborový bonus, (M/Ž)

Budete důležitou součástí týmu, jež se věnuje mj. vývoji jednotlivých částí tepelného čerpadla, podílet se budete i na dalších projektech a úkolech v rámci vývoje produktu a transferu technologie výroby do továrny v Plzni, testování a přizpůsobení produktu evropským předpisům, aktivně komunikovat se zahraničními pobočkami firmy (aktivně využijete komunikativní AJ).

Spolupracovat budete zejména s útvary výroby, kvality a nákupu, věnovat se budete i mj. specifikaci produktu, vývoji jednotlivých částí, vytvářet příslušnou výkresovou a výrobní dokumentaci (v SolidEdge) a vše potřebné diskutovat i s externími dovateli komponent.

 

Pozice vhodná pro zkušeného profesionála disponujícího praxí z oblasti vývoje, konstrukce, materiálového inženýrství, jež má zkušenost i s vedením týmu.

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: individuální, dle profesních zkušeností zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.