Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik / specialista 3D měření se znalostí AJ - i pro VŠ absolventy

Jedná se o práci v týmu techniků laboratoře, kde se budete věnovat obsluze a programování stroje pro provádění 3D měření.

Laboratoř je výborně vybavena rozličnými přístroji v oblasti mikroskopie, počítačové tomografie, 3D měření včetně síťového analyzátoru.

 

Pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa, kterého by práce bavila, zaměstnavatel Vás zaškolí, zapracuje.

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzdová nabídka: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, sezorová a jiná elektronická vedení

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.