Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

manufacturing engineer - pro absolventy SŠ/VŠ strojaře

Buďte součástí týmu, který dbá o výrobu bezpečných potravin!

 

Budete se věnovat 3D konstrukci příslušných výrobních zařízení v SolidWorks, PDM. Součástí práce je aktivní spolupráce s úsekem výroby na montáži a zprovoznění zařízení s ohledem na realizaci rozličných projektů. Věnovat se budete i tvorbě kusovníků.

 

Budete mít možnost velmi úzkého sepjetí právě s výrobou a mít možnost vidět konkrétní výsledek vaší práce přímo ve vyrobeném zařízení dle zadaných parametrů zákazníkem.

 

Vítán je i zájemce na začátku profesní dráhy - ideálně strojař, který disponuje znalostí nějakého 3D konstrukčního SW, znalost AJ alespoň A2 a lepší je potřeba (mateřská centrála v UK, popisy, návodky a další písemné materiály v jsou k dispozici v AJ).

 

Nástup do PP: dohodou, ihned, jedná se o zástup za MD

Mzdová nabídka: dle dosaženého stupně vzdělání při zohlednění příp. pracovní zkušenosti, cca 33 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Světový výrobce prestižních strojírenských kontrolních systémů pro potravinářský, textilní, farmaceutický aj. průmysl, který sídlí cca 15 km od Plzně. Sesterská společnost sídlící v blízkosti se pak zabývá výrobou a distribucí produktů v oblasti radiografie.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.