Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

kalkulant / rozpočtář s aktivní NJ - strojírenství

Hledám technicky zaměřeného uchazeče (nejlépe strojaře), který je schopen nabídnout mému klientovi odbornou praxi v oblasti rozpočetnictví a kalkulací při tvorbě cenových nabídek.

Budete se věnovat sestavování materiálových kalkulací a kalkulací výkonů, sestavovat a kontrolovat jednotlivé rozpočty a vyhledávat a vybírat vhodné subdodavatele pro jednotlivé výrobní zakázky.

Hledám uchazeče, který dokáže velmi dobře pracovat se strojírenskou výkresovou dokumentací, z níž bude vytvářet přehled jednotlivých komponent a částí a tyto naceňovat pro konkrétní zakázku, příp. bude vyhledávat vhodného subdovatele.

 

Uplatníte svoji předchozí profesní zkušenost (ideálně 5 a více let) - pozice v obchodu, rozpočetnictví, vyhotovování kalkulcí a cenových nabídek, vítána zkušenost ze strojírenského odvětví. Nutnou podmínkou je mj. i dobrá komunikativní znalost NJ (aktivní využití jazyka - zákazníci, dodavatelé).

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dohodou, dle zkušeností uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

konstrukční a výrobní společnost s mezinárodní účastí sídlící v Plzni se stabilním postavením na trhu, jež vyrábí atypické nosné ocelové konstrukce

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.