Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

účetní obchodní společnosti s AJ - URGENTNÍ

Velmi urgentně hledám pro svého stabilního a prestižního klienta účetní/ účetního se znalostí AJ alespoň na úrovni A2/B1.

Budete se věnovat komplexnímu vedení účetnictví obchodní společnosti, zejm. účtování a správě dodavatelských a odběratelských faktur, správě pohledávek, aktivně budete komunikovat s právním oddělením, realizovat platební styk, účtovat bankovní výpisy a pokladnu a další operace (majetek, odpisy atd.). Budete zpracovávat podklady pro rozličná daňová přiznání a spolupracovat s externí firmou při jejich tvorbě (spolupráce s daňovým poradcem, auditorem, úřady). Součástí práce není zpracování mezd.

 

Hledám zájemce, který disponuje alespoň krátkodobou odbornou praxí v oblasti ekonomiky a účetnictví (fakturant, účetní apod.), který je vcelku flexibilní a může navázat spolupráci s mým klientem co možná nejdříve.

Práce v systému Premiere.

 

Mzdová nabídka: dle dohody, dle zkušeností uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Globální nadnárodní společnost s více než 60 letou tradicí (mateřská společnost sídlí v USA), světový leader na trhu s komponenty pro fluidní systémy, zákazníky firmy jsou zejm. velké energetické společnosti, rafinerie, výrobní provozy, univerzity aj. Sídlo společnosti v Plzni.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.