Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

zkušený nákupčí se znalostí AJ nebo NJ

Budete nakupovat katalogové díly i jednoduché výkresové díly, vytvářet objednávky, realizovat poptávková řízení a věnovat se výběru vhodného dodavatele včetně vedení jednání a komunikace s nimi. Věnovat se budete kontrole a prověřování cen u objednávaných položek, hlídat termíny dodání u jednotlivých objednávek, potvrzovat je a sledovat.

Součástí práce je vyhledávání nových dodavatelů včetně vzorkování, kontrola dodavatelů a jejich hodnocení včetně aktivní spolupráce s útvarem kvality.

Samozřejmostí je i tvorba analýz a statistik pro vyhodnocení cen a dalších podmínek jednotlivých nakupovaných komoditních skupin a návrh budoucích strategií v dané komoditní skupině.

 

Hledám seniorního, zkušeného uchazeče, který hledá novou profesní výzvu, jež dokáže nabídnout zkušenosti z oblasti nákupu včetně vedení obchodního jednání (vyjednávání s dodavateli), uchazeče, který má technické povědomí a cit pro finance. Nutností je komunikativí NJ nebo AJ.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Firma podnikající v oblasti strojírenské výroby (obrábění), Plzeň-jih.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.