Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

Senior Cloud Developer s aktivní AJ

Hledám kreativního nadšence do IT týmu mého prestižního klienta, který sídlí v centru Plzně.

 

Budete se věnovat vývoji a zlepšování nového cloudového firemního řešení s architekturou microservices, rozšiřovat firemní řešení v AWS cloudu o další webové aplikace, mobilní aplikace a komunikaci s loT zařízeními. Součástí práce je vývoj back-endových služeb a vývoj webového front-endu.

 

Svojí prací velkou měrou přispějete ke zlepšení spolupráce vývojářských týmů u mého klienta, vaše práce bude mít přesah do poskytovaných engineeringových řešení ve firmě.

 

Vítán je zkušený uchazeč s odbornou praxí na podobně zaměřené pozici (cloudové technologie), který vítá práci v mezinárodním prostředí.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.