Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

HR specialista Jr. se zaměřením na správu SW řešení

Můj klient nabízí uplatnění v oddělení lidských zdrojů uchazeči, který se bude věnovat zejména nastavování přístupových práv uživatelů do SW v oblasti HR a věnovat se jejich průběžnému proškolování koncových uživatelů, dále bude zaškolovat nové uživatele systému na zpracování docházky a provádět v tomto SW potřebné úpravy a změny s ohledem na mzdové zúčtování.

 

Jedná se o pozici organizačně začleněnou do útvaru HR, kde při výkonu práce uplatníte zejména svůj velmi pozitivní vztah k výpočetní technice a informačním systémům, jelikož místo je zaměřeno zejm. jako podpora SW řešení v HR útvaru směrem ke koncovým uživatelům.

 

Firma uvítá uchazeče na začátku profesní dráhy, kterého by daná práce bavila a rád by se na takto zaměřeném místě realizoval. Předpokladem je jednoznačně kladný vztah k výpočetní technice a schopnost analytického myšlení.

 

Nástup do PP: ideálně březen/duben 2019

Mzdová nabídka: dle profesních zkušeností a dosaženého vzdělání uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.