Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista podpory nákupu s NJ i AJ - smlouvy

Budete se věnovat vytváření nabídek a poptávek a vyhodnocovat je z pohledu efektivního nákupního rozhodování, tvořit rámcové smlouvy s dodavateli pro jednotlivé díly strojního zařízení. Součástí práce je administrativa spojená s monitorováním seznamů rámcových smluv, kterým končí platnost, budete poptávat a aktualizovat certifikáty kvality u použitých materiálů pro celní účely a doplňovat chybějící ceny pro náhradní díly strojního zařízení.

Součástí práce je aktivní komunikace a spolupráce s kolegy z útvaru nákupu v SRN.

 

Hledám zájemce, který se dokáže orientovat ve výkresové dokumentaci, jež dokáže aktivně pracovat s MS Excel (kladný vztah k číslům) a jež ovládá na komunikativní úrovni NJ i AJ (kontakt s kolegy v SRN).

 

Nutná ochota uchazeče k několikatýdennímu zaškolení v centrále v SRN.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.