Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

manažer administrativního útvaru - nutná aktivní NJ - POZASTAVENO

Rozhodně velká výzva pro organizačně schopného uchazeče, přirozenou autoritu týmu. Hledám zájemce, který bude mít zejm. po stránce koordinační na starosti fungování administrativního zázemí společnosti (sídlo v Plzni), která spadá pod centrálu v SRN (nutná velmi dobrá znalost NJ).

Budete se věnovat organizování práce a reportingu pozic podpůrného administrativního charakteru (logistika, podpora nákupu, podpora obchodu, HR, podpora finančního účetnictví - cestovní náhrady apod.).

 

Součástí práce je rozvoj efektivních procesů uvnitř svěřeného útvaru, rozvoj a proškolování týmu kolegů a kolegyň (cca 22 členný tým), získávání úkolů a koordinace jejich plnění s ohledem na potřeby a zadání mateřské centrály v SRN.

 

Svojí prací budete přispívat k naplňování obchodních záměrů mateřské centrály v SRN v širokém spektru podpůrných administrativních služeb (nákup, logistika, HR, účetnictví, nákup aj.).

 

Nástup do PP: ideálně leden - únor 2020, event. dle domluvy

mzdová nabídka: dle profesních zkušeností zájemce, dohodou

 

výběrové řízení: 1. kolo: pohovor u klienta, 2. kolo: absolvování assessment centra (jednodenní záležitost)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.