Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

zkušený projektový vedoucí s NJ i AJ - automobilový průmysl (nutná zkušenost z odvětví)

Budete se věnovat nájezdu výroby nových projektů, domlouvat technické specifikace se zákazníkem a dále pak tyto pomáhat realizovat ve společnosti s ohledem na zadání. Součástí práce bude i vzorkování. Budete zaštiťovat zejména technickou část realizace konkrétních výrobních zakázek, aktivně spolupracovat s útvary technologie, kvality a dalšími.

 

Pozice je vhodná pro aktivního zájemce - technika, který má zkušenosti s výrobními procesy (např. z pozice projektového manažera, vedoucího výroby, nákupčího- technika aj., podmínkou je předchozí praxe přímo v automobilovém průmyslu) a ovládá NJ na velmi dobré komunikativní úrovni a komunikativně i AJ.

 

Hledám zájemce s přesahem odbornosti i do oblasti obchodu, který by dokázal vést příslušná jednání se zákazníky a zaštítil by tak celý proces přípravy a realizace konkrétního projektu.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.