Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vývojový inženýr - termodynamika - 30 tis. CZK náborový bonus, (M/Ž)

Budete se věnovat návrhům tepelného výměníku a chladivového okruhu (výpočty, simulace), specifikaci produktu a definování parametrů logiky klimatizačního systému. Součástí vaší práce bude testování a přizpůsobování produktu dle příslušných norem a předpisů, analýzy výsledků testů výkonnosti a spolehlivosti produktů aj.

 

Jedná se o pozici organizačně začleněnou do vývojového centra nadnárodní společnosti, kde je vítán VŠ vzdělaný zájemce v oboru ideálně mechaniky nebo elektromechaniky, jež uvítá spolupráci v mezinárodním prostředí. Pozice je vhodná pro zkušené zájemce, ale i pro uchazeče na začátku profesní dráhy.

 

nástup do PP: dohodou, možný ihned

mzdová nabídka: bude individuálně vytvořena s ohledem na profesní zkušenosti

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.