Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technický nákupčí - automobilový průmysl, nutná AJ i NJ

Jedná se o novou pracovní příležitost, kterou doporučuji zejm. technicky založenému profesionálovi, který již dokáže nabídnout zkušenosti z oblasti projektového či technického nákupu.

Vybraný zájemce se bude věnovat zejm. obchodnímu vyjednávání s dodavateli, poptávat specializované díly do výroby či náhradní díly ke strojnímu vybavení či zařízení. Bude poptávat např. i nové technologie, vyhodnocovat jednotlivé nabídky možných dodavatelů.

 

Rozhodně je vítán zájemce s předchozí podobně zaměřenou odbornou praxí, s aktivní angličtinou (nutná), ale i němčinou (v rámci firmy, kontakt s německy hovořícím jednatelem), velmi žádoucí je předchozí zkušenost s vedením týmu (i menšího).

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzdová nabídka: dle dohody

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.