Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

strategický nákupčí s aktivní NJ

Při realizaci nákupních aktivit bude vybraný zájemce v úzkém kontaktu se zákazníkem a zahraničními dodavateli (komunikace v NJ po telefonu ale i e-mailem), bude vytvářet objednávky, tyto kontrolovat a evidovat v systému SAP.

 

Součástí práce je kontrola dodacích termínů a jejich plnění, evidence případných změn, zpracování upomínek a reklamací.

 

Hledám uchazeče, který již disponuje zkušenostmi z nákupního prostředí, s prozákaznickým jednáním, který má dobré vyjednávací schopnosti a NJ na dobré komunikativní úrovni.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: individuální, dle předchozí zkušenosti zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.