Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

nákupčí s aktivní němčinou (M/Ž)

Vítán je aktivně a prozákaznicky zaměřený uchazeč, který již na pozici v nákupu nějakou dobu působil a jež hledá novou pracovní příležitost.

Vybraný zájemce bude jednat se zákazníkem a zahraničními dodavateli (aktivně využijete NJ - telefon, e-mail), bude vytvářet objednávky v systému SAP, kontrolovat je včetně dodacích termínů. Věnovat se bude i evidenci změn, zpracování upomínek a reklamací.

Zodpovídat budete za jednu z oblastí: zpracování reklamací, logistika, správa rámcových smluv a cetifikátů.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dle profesních zkušností zájemce, individuálně

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.