Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

Network Engineer - síťová řešení pro zákazníky (s NJ nebo AJ)

LAN, WAN, průmyslové WLAN, LTE, VPN, TCP/IP, Switching, Routing, NAT, DSL, AzureActiv Directory, Swicht a Cisco-router, firewall .....ajťákům je, doufám, vše jasné.

Hledám zkušeného profesionála, kdo si pod výše uvedenou terminologií bez potíží dokáže představit svoji práci a realizovat se v ní.

 

Budete realizovat projekty dle požadavku zákazníka (systémové sítě), věnovat se síťovým řešením s požadavky na reduncaci (Cisco, Siemens), WLAN, implementovat LTE (celosvětově, dle konkrétních projektů), uvádět do provozu síťová řešení ve spolupráci se zákazníkem. Věnovat se budete podpoře řešení VPN, spravovat a monitorovat sítě. Součástí práce je i implementace zařízení loT edge s cloudovým připojením.

Samozřejmostí je pak zpracování příslušného reportingu, vedení dokumentace.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.