Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik zákaznické kvality s AJ, automobilový průmysl (M/Ž)

Hledám zkušeného profesionála či motivovaného uchazeče na začátku profesní dráhy s prozákaznickým přístupem na pozici zaměřenou na oblast zákaznické kontroly.

Vítán je aktivní průbojný komunikátor, který bude schopen řešit se zákazníky mého klienta odborná témata týkající se kvality vyráběných produktů, při jednáních využijete aktivně angličtinu nebo němčinu.

 

Uplatníte svoji předchozí odbornou praxi v oblasti kvality (alespoň 1 rok odborných zkušeností vítán), zkušenost s vyřizováním reklamací (8D), reportingem, znalost práce se zákaznickými portály. Jste-li absolventem, pak motivaci pracovat v daném oboru.

 

Budete klíčovým komunikačním partnerem mezi mým klientem a zákazníkem, při výkonu práce budete mít podporu odborného firemního týmu, s ohledem na potřebu řešení vzniklých neshod.

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: bude individuálně vytvořena, zohledněna bude předchozí odborná zkušenost uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4