Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista vyúčtování cestovních náhrad (M/Ž) s NJ

Hledám zkušeného uchazeče, který se bude věnovat zpracování žádostí o proplacení cestovních výdajů v souladu s německými zákony o cestovních výdajích, dani z příjmu a DPH, bude dodržovat a kontrolovat specifikaci cestovní politiky specifické pro zákazníka, kontrolovat úplnost a věrohodnost mezinárodních fakturačních dokladů a porovnávat jejich správnost s údaji zadanými v systému. Součástí práce je účtování na definované účty cestovních výdajů, denní komunikace s kolegy z mateřské centrály v případě doplnění dalších informací či cestovních dokladů, zohledňování příp. dobropisů nebo náhrad. Samozřejmostí pak spouštění výplat cestoních náhrad a archivace účetních dokladů.

 

Pozice je vhodná pro zájemce, který dokáže alespoň částečně nabídnout zkušenost dle výše uvvedené specifikace, aktivní znalost NJ je nutností.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4