Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista zákaznických objednávek s AJ (M/Ž)

Aktivně budete pracovat v IS SAP a spravovat zde zákaznické objednávky, sledovat jejich termíny a průběh realizace. Spolu s útvarem řízení kvality pak budete vyřizovat zákaznické reklamace (podpůrná administrativní činnost oddělení řízení kvality) a věnovat se zvláštním zákaznickým požadavkům, zajišťovat analýzu skladových zásob a jejich optimalizaci.

 

Samozřejmostí je spolupráce s oddělením nákupu, výroby, plánování výroby, kdy se budete podílet na zajištění potřebného množství vstupního materiálu s ohledem na realizaci konkrétní výrobní zakázky.

 

Vítán je uchazeč, který dokáže nabídnout alespoň krátkodbou zkušenost v oblasti správy či vyřizování zákaznických objednávek a ovládá AJ na velmi dobré komunikativní úrovni (každodenní využití jazyka).

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzda: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4