Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

PLC programátor (M/Ž)

Hledám motivovaného uchazeče, který by se rád věnovat problematice PLC programování z pohledu vývoje.

Vybraný zájemce bude připravovat PLC program dle sučasného trendu Průmysl 4. O, konfigurovat vizualizaci a testovat základní funkce a simulovat provoz stroje.

 

Vítán je uchazeč, který rád pracuje v týmu (i v mezinárodním prostředí) s ochotou k občasným služebním zahraničním cestám, jež se dokáže orientovat v HW schématu (výhoda).

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

mzdová nabídka: dle předchozí zkušenosti zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4