Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vývojový inženýr (M/Ž)

Náplní práce je vyhodnocení legislativních požadavků a jejich dopad na produkt, zajišťování podkladů o shodě produktu v rámci vývojového procesu, příprava designových změn (koordinace testování), dále pak spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra, organizace meetingů v rámci vývojové skupiny, sledování relevatních standardů a požadavků, rovněž pak i tvorba výkresové a výrobní dokumentace.

 

Pracovní nabídka je otevřena uchazeči, který si dokáže stanovovat priority v rámci jednotlivých projektů, na nichž bude participovat, je kreativní, dokáže pracovat samostatně ale i v týmu.

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dle předchozí odborné praxe, cca v rozpětí 50 - 80 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4